Дошкільний навчальний

Золоте перевесло роду красного

Автор  та упорядник:

 

Примушко Н.М., завідувач ДНЗ №13.

 

В практичному посібнику  надані методичні рекомендації для працівників ДНЗ, батьківської родини по вихованню людяності, становлення морально-етичного обличчя малого  українця в цьому не простому сучасному динамічному суспільстві, де стрімко руйнуються традиційні взаємини між людьми, членами родини і спостерігається далеко не гуманне ставлення одне до одного…

Сьогодні першочерговим завданням кожного є виховання людяності, висок х моральних рис, гуманності юної особистості, яка творитиме майбутнє України.

Посібник містить планування роботи з дітьми, педагогами, родиною, цікаві заняття, інноваційні форми взаємодії з дитиною на безцінних  творах для дітей В.О.Сухомлинського із збірки «Всі добрі люди – одна сім’я».

Є велика надія, що напрацювання творчої групи садівниць ДНЗ №13, «Джерельна криниця» з проблеми морального виховання особистості через творчість Сухомлинського  принесе Вам хвилинки доброго спілкування з дитиною, подарує Вам розумних, людяних і добрих діток. На що   ми всі сподіваємось.

Read 312 times