Дошкільний навчальний

Щедрик, щедрик, щедрівочка, прилетіла ластівочка

З веселим настроєм, з побажанням щастя, добра, натхнення і любові малі щедрувальники дошкільного навчального закладу №13 «Берізка» з Різдвяною зіркою, Козою в колоритному святковому національному одязі з музичними інструментами цього січневого дня вітали дорогих ніжинців.

Кажуть, як малі щедрувальники - дівчатка 13 січня завітають з прадавніми щедрівками до господи, то цілий рік буде щастя, радість і мир у ній процвітатимуть, а на ранок 14 січня - маленькі хлопчики хай засіють кожен дім золотим зерном добра і любові, щоб здійснювалися всі наші надії і бажання, а добротою наповнювалися серця, усмішка - прикрашала обличчя.

Дітей зустріли щиро і хлібосільно жителі 3-го мікрорайону міста разом із депутатом ніжинської міської ради О.В.Шалаєм, у Ніжинському дитячому будинку - інтернаті (директор Гармаш О.В.), на підприємстві ПП «Копиця» з привітною господинею, депутатом обласної ради Н.М.Копицею, у фірмі «Лакс» (директор Литвин А.М.), у гастрономі «Україна» (господиня Подолянко Н.М.), ТОВ «Світоч» (директор Дрозд С.О.), у Ніжинському відділку поліції, у ніжинському об’єднаному військовому комісаріаті (військовий комісар Якущенко В.М.), у приймальні депутата Верховної ради України О.М.Кодоли з гостинними помічниками депутата на чолі з Стратілат Т.М. Солодощів, іграшок, радощів, посмішок від кожного місця, де побували діти - привезли цілий міх, на увесь дитячий садочок!

Щиро і сердечно дякуємо щедрих господарів!

Тож з Новим Роком всіх, з новим щастям! Нехай у вас також у всіх народжуються багато нових справ, з’являються друзі, діти, примножується духовне багатство вашого серця.

Миру в серці, миру в родині, миру в Україні!

Завідувач ДНЗ №13 Примушко Н.М.

Щедрик в ДНЗ №13 Щедрик в ДНЗ №13 Щедрик в ДНЗ №13 Щедрик в ДНЗ №13 Щедрик в ДНЗ №13 Щедрик в ДНЗ №13 Щедрик в ДНЗ №13