Дошкільний навчальний

Футбол – улюблена гра мільйонів українців і малих дошкільнят

 

Метушня на стадіоні -

За м’ячем весь час погоня.

Пролунало раптом: «Гол !!!»

Що за гра така?! (Футбол)

 

Прилучення дітей до спорту в нашому дошкільному навчальному закладі №13 «Берізка», справа важлива, актуальна і потрібна всім, бо опікуються нею педагоги, батьки, тренери СДЮСШ з футболу вже вісім років. При цьому важливо, аби навчання прийомів і правил гри не було самоціллю, а було лише одним із засобів розвитку дошкільнят, а їх у тренера-викладача Бринзи М.С. - аж 48 хлопчиків! Як діти чекають на тренування, як збираються в спортивну школу і мандрують автобусом! То незабутні враження, то пам'ять дитинства - про улюблену гру мільйонів українців.

Зумів же тренер-викладач зацікавити малят так, що за футбол вони ладні віддати все, аби займатися цікавими вправами, вчитися веденню м’яча, техніки та удару з місця. При цьому діти розвивають рівновагу, швидкість, спритність, увагу. Юні футболісти стали дружнішими, сильнішими, витривалішими. А як всіх хлопчиків об’єднують чудові спортивні форми футболістів! Дивишся і надивитися неможна!

І справді, щоб стати справжніми футболістами, треба добре тренуватися, полюбити футбол назавжди, бо там де любов, там і досконалість.

Завідувач ДНЗ №13 Н.М.Примушко

Футбол – улюблена гра мільйонів українців і малих дошкільнят Футбол – улюблена гра мільйонів українців і малих дошкільнят Футбол – улюблена гра мільйонів українців і малих дошкільнят Футбол – улюблена гра мільйонів українців і малих дошкільнят Футбол – улюблена гра мільйонів українців і малих дошкільнят