Дошкільний навчальний

«Мистецькі хутори» або майстер-клас від родини

Формування національної свідомості малого українця, духовне і патріотичне виховання не можливе без прилучення до культурної спадщини народу. Окрім відвідування музеїв, створення міні-музеїв і колекцій в садочку, знайомства з художниками – земляками, майстрами вишивки, студійної роботи з дітьми, ми започаткували фестиваль родинної творчості «Мистецькі хутори» з майстер-класами від родини, ярмарками, під час яких малята і дорослі мають змогу побачити весь обшир своїх талантів і разом спробувати власні сили у різних видах діяльності.

Сьогодні в садочку майстер-клас від мами наших вихованців із циклу «Мистецькі хутори» Тетяни Кулешової і присвячений він виготовленню декоративних виробів з солоного тіста. Мама володіє цим ремеслом професійно і тому її вироби вже знають відвідувачі музеїв Чернігова, Києва.

Ось Тетяна Анатоліївна легенько торкається до тіста і під пальчиками майстрині оживає диво-казка і лагідні котики, кумедні мишенята і вишукані квіти, добірні колосочки і пухкі короваї. І все це виконано досконало, з любов’ю!

Мріється, що такі майстер-класи від талановитих батьків нашого закладу стануть традиційними, а вихователі отримають нові практичні секрети роботи з солоним тістом, щоб потім діти перейнялися красою виробів, захотіли долучитися до цієї давньої традиції, безцінної скарбниці української культури і мистецтва.

Завідувач ДНЗ №13 Н.М.Примушко

Мистецькі хутори Мистецькі хутори Мистецькі хутори Мистецькі хутори Мистецькі хутори Мистецькі хутори Мистецькі хутори Мистецькі хутори