Дошкільний навчальний

Так народжується патріотизм

Любов до Батьківщини  виховується з дитинства. Починається все з родини, рідного садочка, з виховання любові до безмірної краси рідної природи, що надзвичайно дієво впливає на дитину. «Дитина сама по собі є митець,бо думає образами», - зазначала Софія Русова. Через духовне, естетично –культурне сприймання природи, культурного надбання рідного міста поглиблюються і збагачуються почуття патріотизму, любові до України.

Софія Русова зазначала, що «все виховання має бути позначене мистецтвом, естетичним сприйманням, емоціями…»

Ніжин – культурний, Ніжин – театральний…. Ці диво - мандрівки для дошкільників ДНЗ №13 - це відкриття краси і величі рідного міста, людей, ім’я яких з гордістю і шанобою величає увесь світ.

Золотий осінній ранок, напоєний чистим морозним повітрям, зустрічав малечу, по – особливому, урочисто і поспішав замилувати краєвидами Графського парку, тихоплинного осіннього Остра, стежинок, що ведуть до відомого всім Ніжинського державного університету ім.М.Гоголя, пам’ятника улюбленому співаку і актору Марку Беренесу, якого подарувала земля Ніжинська. Сьогодні до його підніжжя вдячні маленькі ніжинці покладали квіти.

Зачаровано слухали дошкільнята розповідь про першу народну актрису - землячку Марію Заньковецьку і, не поспішаючи, перечитували афіши вистав одинадцятого міжнародного театрального фестивалю жіночої творчості ім.М.Заньковецької, що нині відбувається в Ніжинському академічному українському драматичному  театрі  імені М.Коцюбинського. 

Діти в унісон вихователям пробували розповідати про найцікавіші місця, які відвідали в рідному місті, культурні надбання і особистостей, якими пишається Ніжин , при цьому робили спроби застосовувати свій життєвий досвід у творчих дискусіях.

Така подорож - мандрівка «Ніжин – культурний, Ніжин – театральний» поглиблює, закріплює, активізує знання дітей та виховує почуття приналежності до свого народу, гордості і шаноби за рідний край.

Так народжується патріотизм.

Завідувач ДНЗ  №13 Н.М.Примушко

Так народжується патріотизм Так народжується патріотизм Так народжується патріотизм Так народжується патріотизм Так народжується патріотизм Так народжується патріотизм Так народжується патріотизм Так народжується патріотизм Так народжується патріотизм Так народжується патріотизм Так народжується патріотизм Так народжується патріотизм