Дошкільний навчальний

«Мало любити життя – треба ще з ним добре поводитися»

 

 

У Законі України «Про дошкільну освіту» передбачено, що дошкільний навчальний заклад забезпечує право дитини на охорону здоров’я, здоровий спосіб життя через створення відповідних умов.

Сьогодні, як ніколи, слід посилити відповідальність за виконання санітарно-гігієнічних вимог та дотримання правил безпеки життєдіяльності. Про це пам’ятають педагоги, про це турбуються батьки.

В дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №13 «Берізка» в рамках проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» були проведені вихователями Парубець Н.Г., Курандою І.В., Колесник А.В., музичним керівником Нагорною І.В. цікаві заходи. Серед них бесіди, розваги, моделювання і аналіз певних ситуацій з використанням дидактичних та сюжетно-рольових ігор, вистав, але особливо цікаво було дітям зустрітися з працівниками Ніжинського міськрайвідділу державної служби НС України в Чернігівській області в особі капітана Іваницької Р.В. та старшого лейтенента Мороза Я.Г. Саме вони захоплююче і доступно розповіли дітям про властивості вогню і особливості пожежогасіння, провели цікаву вікторину «Вогонь – друг, вогонь – ворог». А на заключення - малята приміряли справжні пожежні каски різних часів і призначення. Сюрпризним моментом був відеоролик «Про вибухонебезпечні знахідки», який пройшов зі жвавим обговоренням.

Не менш важливою проблемою є поводження дітей дошкільного віку на дорозі. Скільки б не розповідали дорослі про правила дорожнього руху, але прихід досвідченого капітана служби ДАІ Клименка О.В. і дієве унаочнене спілкування, моделювання ситуацій на дорозі запам’ятається малечі надовго.

Питанню безпеки життєдіяльності належить і надалі приділяти увагу систематично і послідовно, співпрацюючи з родинами. Дітям варто давати не тільки знання та вміння, а й сформувати чіткі уявлення, що найцінніше у цьому світі це – життя.

Завідувач ДНЗ №13 Н.М.Примушко

 

Мало любити життя - ДНЗ №13 Мало любити життя - ДНЗ №13 Мало любити життя - ДНЗ №13 Мало любити життя - ДНЗ №13 Мало любити життя - ДНЗ №13 Мало любити життя - ДНЗ №13 Мало любити життя - ДНЗ №13 Мало любити життя - ДНЗ №13