Дошкільний навчальний

ТУРИСТИЧНИЙ ДИВОГРАЙ

Туристично-краєзнавча діяльність з дошкільниками і родиною посідає чільне місце в роботі дошкільного навчального закладу №13 по вихованню у дітей і дорослих любові і пошани до природи рідного краю, здорового способу життя, дружніх, довірливих стосунків, бажання і вміння подорожувати з дитинства.

Туризм це завжди захоплююче і цікаво в різні пори року, але особливий він напередодні Міжнародного Дня туризму, коли осінь ніжними барвами торкається дерев, неба, квітів. Давно виношували мрію і дорослі, і діти про поїздку і туристичні мандрівки до лісу, щоб помилуватися чудовими краєвидами рідного міста, відвідати місце захоронення героїв-підпільників в роки Великої Вітчизняної війни, провести тренування з давніми друзями і професійними тренерами-викладачами Центру туризму (директор Гребенніков І.О.) та подружжям Ровенчиних.

І ось цей день настав. Дітлахи з маленькими рюкзаками і кольоровими дитячими наметами, квітами і корзинками, у супроводі дорослих, прибули до лісу. Там на них чекав господар лісового царства – дідусь Лісовик. Через цікаві інтелектуально-пошукові завдання, які ставив мудрий дідусь, дослідницько-екологічну діяльність разом з мамами і татами, милувалися діти рідною природою, повторювали правила поводження в лісі, імітували рухи тварин, комах, спів птахів, читали «Листа – скаргу Старої Бабусі Сосни», а потім міркували, як же їй допомогти.

Неозброєним оком було видно, як зачаровано спостерігали діти за роботою тренерів Центру туризму Іриною Олександрівною і Олександром Степановичем, а потім сміливо крокували мотузковими доріжками між високих, струнких сосен, перебиралися через уявні ярки, а далі забиралися в намети і там жваво спілкувалися, смакуючи печеною картоплею з салом і запашним козацьким кулішем.

Додому їхали з веселими піснями про рідний край, про Україну, сповненні новими враженнями від незабутніх туристичних стежинок і бажанням - обов’язково мандрувати знову і знову.

Н.М.Примушко, завідувач ДНЗ №13

Туристичний дивограй ДНЗ №13 Туристичний дивограй ДНЗ №13 Туристичний дивограй ДНЗ №13 Туристичний дивограй ДНЗ №13 Туристичний дивограй ДНЗ №13 Туристичний дивограй ДНЗ №13 Туристичний дивограй ДНЗ №13 Туристичний дивограй ДНЗ №13 Туристичний дивограй ДНЗ №13 Туристичний дивограй ДНЗ №13 Туристичний дивограй ДНЗ №13