Дошкільний навчальний

Здрастуй, Вересень !

Срібний Вересень, руку дай!

Швидкокрилою ластівкою промайнуло сонячне літечко. І ось вся родина дітей, батьків, гостей зібралася з нагоди Дня знань на святковому спортивному майданчику ДНЗ №13. Він був урочисто прибраний різнокольоровими прапорцями, колоритними кульками, білими журавликами миру і художнім вернісажем малюнків про мир, літо, веселе дозвілля.

Батьківська родина, дієві батьківські комітети кожної групи, піклувальна рада ДНЗ доклали чималих зусиль, щоб садочок в повній красі і новому оснащенні зустрів своїх маленьких господарів. Кожна група і майданчик готові до нового навчального року, до прийому малечі. Великі кошти цього року були виділені Ніжинським міськвиконкомом, депутатським корпусом при прямому сприянні управління освіти Ніжинської міської ради на капітальний ремонт даху дошкільного навчального закладу №13 та заміну 16 старих вікон на металопластикові. Оце справжній подарунок, на який так чекали діти, батьки , колектив ДНЗ! Дякуємо!

Радо вітали діти одне одного з переходом в іншу групу, бо стали на рік старшенькими. Співали, читали вірші про рідний садочок, родину, рідну Україну, подарували гостині улюблений флеш-Моб «Україна – це я! Україна – це ми!».

Слова подяки линули срібними голосами від малечі. З вітальним зверненням і вдячністю за увагу до садочка, до діток звернулися від батьків Леонтьєв В.І., Білоус А.С., Ступак О.О., Іваницький А.П. та Іваницька Р.В., Парфілова Т.С. та інші.

Не обійшлося і без солодощів. Кожен малюк отримав смачну цукерочку від Ліги «Ділова жінка» (голова Ліги Стратілат Т.М,), а ще - м’які іграшки у кожну світлицю від Н.М. Копиці (ПП «Копиця»).

Тож в добру і світлу путь з миром і радістю, любов’ю і вірою, любі діти!

Завідувач Н.М.Примушко 

Здрастуй, Вересень! Здрастуй, Вересень! Здрастуй, Вересень! Здрастуй, Вересень! Здрастуй, Вересень! Здрастуй, Вересень! Здрастуй, Вересень! Здрастуй, Вересень! Здрастуй, Вересень! Здрастуй, Вересень! Здрастуй, Вересень! Здрастуй, Вересень! Здрастуй, Вересень!