Дошкільний навчальний

За все ми дуже вдячні Вам !

Люди будівельних професій таких потрібних і важких… Зовсім недавно відзначали їх професійне свято – День Будівельника України. Це в їх золотих руках якість виконаних робіт, хороший настрій дорослих і малечі на роки. Це вони в нестерпно-спекотні серпневі дні, майже без відпочинку, зводять новенький дах нашого Храму Дитинства – дошкільного навчального закладу (ясел-садка) №13 «Берізка», де виховується 230 маленьких ніжинців.

Одна справа – на картині побачити будівельників, а тут вони ж поруч! Можна близько розглянути їх золоті руки, скромні посмішки, подивитись, як іде будівництво даху, а піклувалася про це місцева влада нашого міста, управління освіти Ніжинської міської ради.

Роботи по благоустрою ведуть будівельники ТОВ «Творець» - М.Бесараб, В.Сірик, А.Марченко, Г.Можчиль, В.Сітниченко під керівництвом досвідченого будівельника, депутата Ніжинської міської ради В.Кубрака. А він частенько навідує тепер до садочка! Від господарського ока Віталія Михайловича не заховалась навіть краса нашого ландшафтного дизайну. І вирішив він додати краплинку до тієї краси, створеної руками батьківської толоки - бордюри до квітників з чорнобривцями. Приємно! Квітники наші стали особливо привабливими. А вдячні діти принесли всім будівельникам за їх нелегку працю смачних яблук прямо з під яблуньки, що так рясно вродила цього року в саду дошкільного навчального закладу.

Завідувач ДНЗ №13 Н.М.Примушко

День будівельника ДНЗ №13 День будівельника ДНЗ №13 День будівельника ДНЗ №13 День будівельника ДНЗ №13 День будівельника ДНЗ №13 День будівельника ДНЗ №13