Дошкільний навчальний

Здрастуй, Вересень! Срібний Вересень!

Або День знань в ДНЗ №13 «Берізка»

У календарі українців чимало чудових свят, але сьогоднішнє – особливе. Адже 1 Вересня, День знань - це головне свято всіх маленьких і дорослих, бо всі ми родом з Дитинства…

Цього дня у ДНЗ №13 «Берізка», окрім величезної родини заквітчаних у вишиванки малюків, батьків, колективу ,зібралися численні  шановані гості і серед них -  народний депутат України Олександр Кодола, помічник народного депутата, голова Ліги «Ділова жінка» Тамара Стратілат , міський голова Анатолій Лінник,   начальник управління освіти Станіслав Крапив’янський, депутат Ніжинської міської ради Володимир Мамедов, депутат Чернігівської обласної ради Наталія Копиця ,голова спілки  ГО «Самаритян України» Ірина Балакірєва, голова піклувальної ради ДНЗ Микола Максименко, заступник голови піклувальної ради Володимир Лєонтьєв.

Спортивний майданчик закладу  розквітнув усміхненими обличчями дітей і дорослих від привітань, побажань, подарунків   шанованих гостей .  1 Вересня, дякуючи всьому цьому дійству, перетворилося у Родинне   величне  свято.

За звичай діти з особливим піднесенням і на радість всій гостині, виконували пісні, вірші, грали  у веселі ігри, подарували  святковий флеш-моб, про свій садочок, про Україну. А ще  розповідали казковому герою Незнайку про  світлиці свого закладу. А у нас їх  - аж сім !

 З нагоди свята Дня Знань діти і батьки   пригостилися величезним ягідним пирогом. Радості і щастя дитячого не було меж!

Тож в добру путь, в цікаву і незвідану Країну Знань!