Дошкільний навчальний

«ЗІ СВЯТОМ, РІДНА УКРАЇНО! ТИ В НАС НА ВСІХ ОДНА  - ЄДИНА!»  

АБО ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА , ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

З такою лаконічною назвою пройшло родинно-масове дійство в ДНЗ №13 «Берізка» з нагоди Дня Державного Прапора, Дня Незалежності України з участю начальника  управління освіти Ніжинської міської ради Крапивянського С.М. бійців АТО, військового комісара Якущенка В.М., заступника  міського  комісара  Баргаміна  М.М. величезної родини дітей і батьків.

Урочистість, святковість, піднесеність надавало все - і веселкові барви вишиванок на дітях і дорослих, яскраво зі смаком прибраний майдан, прекрасний музичний супровід національних, патріотичних мелодій.

Виступи дітей , козацькі  ігри, забави , щоразу сприймалися дорослими особливо трепетно, бо  несли з а собою яскравий позитив – любов до рідної України.  Дошкільнята з гордістю і шанобою пронесли жовто-блакитний прапор  і Герб рідної держави .   На почесному місці  був розміщений прапор подарований воїнами АТО  41-го батальйону…

Поезії змінювалися зворушливими піснями, вітаннями дорогих гостей з нагоди державних свят. Ось в небо піднялися жовто-блакитні кульки на знак  подяки воїнам АТО.   Здається ввесь майдан перетворився в яскраву вишиванку, коли діти   стали виконувати   святковий   флеш-моб «Перлина – Україна» під шквал оплесків всіх присутніх.

Під кінець святкового дійства, за яке дякувала батьківська родина, гості, на всіх малюків і дорослих чекав величезний святковий торт - сюрприз «Рушник» з державними символами, червоними маками і традиційні вареники з вишнями. Торт підготував для гостини голова піклувальної ради ДНЗ Максименко М.С. Щирі вітання від усіх батьків передав заступник голови піклувальної ради  Лєонтьєв В.І. з  дружиною і дітьми.

…Ще і ще раз переконуюсь, що всі вищі духовно-моральні утворення, до яких належить і почуття патріотизму, народжуються у дорослих і малечі саме в такі моменти.

Свята  всім в серці, в родині, в Україні!

           Слава Україні! Героям Слава!

                                      Завідувач ДНЗ №13  Н.М.Примушко