Дошкільний навчальний

«ЩЕДРИЙ СЕРПЕНЬ НАД ЛУГАМ -  ПАХНЕ ЛІТО ЧЕБРЕЦЯМИ!»

АБО ДЕНЬ ЦІЛЮЩИХ ТРАВ  В ДНЗ  №13 «БЕРІЗКА»

 

         Наші дошкільнята виявляють  величезний інтерес до оточуючої природи. Не уявляю собі проведення іншого спілкування дітей з природою  влітку , а ніж  в саду, в лузі, на городі, бо все тут навчає, все тут кличе до роздумів, народження думки, слова.

         От і сьогодні  малята потрапили в цікавий        екологічний простір  «ЦІЛЮЩИХ ЛІКАРСЬКИХ  ТРАВ». Саме в такі хвилини  розвивається пізнавальний інтерес. Діти охоче спілкуються, спостерігають, задають питання, роблять неповторно  красиві  замальовки технікою  монотипія, малюють  на креативному склі і охоче розповідають  про лікарські рослини.

Цікаві чарівні куточки природи, креативні завдання,  ігри - хороводи  влаштували   вихователі  під керівництвом Парубець Н.Г..

         Діти  з відкритою душею і серцем   отримували інформацію про лікарські рослини, ніжно  виплітали віночки і навперебій розповідали про  подорожник і деревій, лисохвіст і грицики, мак і волошки... Цілеспрямовано залучали дітей до природних цінностей вихователі Сукач Т.М., Мархель І.В., Мошко О.М. та помічники вихователів.

«ДЕНЬ ЦІЛЮЩИХ ТРАВ»  відкрив дітям  багато нового незвіданого, цікавого , а на прикінці  всіх малят  теплий, щедрий  Серпень пригостив  смачним цілющим  липовим чаєм з  солодким медком.

Ой, як же  смачно, як добре, незабутньо  було нашим малятам.

І в цьому щастя нас – дорослих.

 

Завідувач    Н.М.Примушко