Дошкільний навчальний

«На гостині у майстрині» або неповторна зустріч з улюбленою художницею Оксаною Грек

«Тримаючи в руках скрипку, людина нездатна здійснити поганого», - говоритьукраїнська мудрість, подарована нам Великим мислителем, філософом Григорієм Сковородою. Одним із найважливіших завдань дошкільного дитинства педагоги ДНЗ №13 «Берізка», вбачають в обов’язковому залученні дітей до прекрасного світу живопису…

«У майстрині на гостині» відомої художниці Оксани Грек побували старші дошкільники цього листопадового ранку. Зворушлива атмосфера експонатів міні-музею «У країні Мурляндії», репродукції картин Оксани Валеріївни, величезні золотаві гарбузи на бабусиних тканих доріжках, палаюча свічечка - все це кликало у світ Краси кота Гарбузовича. На справжньому полотні художниця змалювала котика-мрійника з ромашковими крилами, про якого діти щойно слухали казку, міркували, мріяли. Їм допомагала в цьому маленька доня, талановита художниця – Маргаритка.

…Линула ніжна мелодія, старанно працювали діти над створенням образів своїх пухнастиків, а Оксана Валеріївна разом з донечкою запрошувала кожного до художнього мольберту малювати шубку улюбленому котику і Мріяти про щось важливе і сокровенне. Скільки тепла, скільки щирості треба мати, щоб так спілкуватися з малечею! Ця картина з рудим котиком і ромашковими крилами ще не закінчена… Є велика мрія і бажання всіх старших дошкільників подарувати цю картину улюбленому дитячому садочку на випускному балі, як вдячність своїй Колисці Дитинства, Колисці Любові!

Прихід улюбленої художниці щоразу перетворюється на незабутнє свято душі, коли кожен малюк перетворюється в чарівника і мрійника. Слова найщирішої вдячності говорять діти і дорослі дорогій гості і чекають на нові такі теплі зустрічі.

Неповторна зустріч з улюбленою художницею Оксаною Грек Неповторна зустріч з улюбленою художницею Оксаною Грек Неповторна зустріч з улюбленою художницею Оксаною Грек Неповторна зустріч з улюбленою художницею Оксаною Грек Неповторна зустріч з улюбленою художницею Оксаною Грек Неповторна зустріч з улюбленою художницею Оксаною Грек Неповторна зустріч з улюбленою художницею Оксаною Грек Неповторна зустріч з улюбленою художницею Оксаною Грек Неповторна зустріч з улюбленою художницею Оксаною Грек