Дошкільний навчальний

Як Місток Дружби та Толерантності ми спільно збудували!

Цього листопадового дня  вихованці ДНЗ №13 «Берізка» з нетерпінням чекали на гостину учнів Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ ім..М.Гоголя. І ось ця уроча мить настала… Музична світлиця наповнилась різнобарв’ям вишиванок, веселковою палітрою кольорових кульок, які так граціозно тримали учні ліцею. Всі зібралися на святкове дійство – День Толерантності.

На почесному місці - портрет В.Сухомлинського, а ще цікаві «острівки» з  завданнями для допитливих малят, підбірка слайдів про дружбу, милосердя, доброту; все для драматизації улюблених казочок Великого Добротворця. Учні ліцею щиро, з великою повагою до малят, ніжністю і любов’ю подарували дошкільнятам казку «Про пригоди кольорових кульок», а на завершення - дійства кожна дитина отримала гелеву кульку на згадку.

Запальні танці, жартівливі пісні  дарували діти щирій гостині, дякуючи  старанням Нагорної І.В. А на сам кінець всі і маленькі, і дорослі діти гуртом створили «Планету Миру і Любові» з різнокольорових долоньок під керівництвом практичного психолога Хорешко Н.В. До цього доклали зусилля  діти, учні, педагоги ліцею - Л.С. Кошова та заступник директора Т. С. Кремез.

Серце переповнювала радість від щирої зустрічі, що переросла в незабутнє Свято Толерантності з радістю, сміхом і смачними варениками з осінніми  червонощокими яблуками.

Місток дружби збудовано! Ми не говоримо: «До побачення!» Ми говоримо   «До нових зустрічей і відкриттів!»

Місток Дружби та Толерантності Місток Дружби та Толерантності Місток Дружби та Толерантності Місток Дружби та Толерантності Місток Дружби та Толерантності Місток Дружби та Толерантності Місток Дружби та Толерантності Місток Дружби та Толерантності Місток Дружби та Толерантності Місток Дружби та Толерантності Місток Дружби та Толерантності Місток Дружби та Толерантності Місток Дружби та Толерантності Місток Дружби та Толерантності Місток Дружби та Толерантності Місток Дружби та Толерантності Місток Дружби та Толерантності Місток Дружби та Толерантності