Дошкільний навчальний

Міжнародний День ПЕРУКАРЯ святкуємо!

«Професій на світі і справді - багато! Тож ким хочу бути?... Я ХОЧУ БУТИ – ПЕРУКАРЕМ !»

В рамках проекту «Професій на світі і справді - багато! Тож ким хочу бути?..» по профорієнтаційному навчанню дошкільнят професіям батьків та з нагоди Міжнародного Дня перукаря, була організована і проведена екскурсія з дошкільниками ДНЗ №13 «Берізка», в одну із перукарень міста – «Черемшину». Ви запитаєте: «Чому?», відповідаємо: «Бо давно знаємо і любимо майстрів-перукарів цього закладу - пані Наталію, Оксану, Таісію, Людмилу, Оксану, Ніну!»

Старші наші дошкільники давно зацікавлені пошуком улюблених професій і серед них - перукарі, переконані вихователі Вергун І.А., Стільник Ю.В., Христенко Т.М.

Отож бо, з нагоди свята професійні майстри радо нас зустріли, познайомили з своєю улюбленою творчою професією, показали інструменти, якими користуються, різноманітні засоби для зачісок і т.д. і навіть запропонували зробити зачіску прямо в цю мить! А вдячні дошкільники подарували відвідувачам закладу і перукарям ніжні осінні айстри. Певно що після цієї незабутньої екскурсії бажання стати професійними перукарями - модельєрами виникло не тільки у дівчаток, а й у хлопчиків.

Успіхів Вам, дорогі наші майстри! А послідовники Ваші , Ваша зміна зростає!

Завідувач ДНЗ №13   Н.М.Примушко

Міжнародний День ПЕРУКАРЯ святкуємо! Міжнародний День ПЕРУКАРЯ святкуємо! Міжнародний День ПЕРУКАРЯ святкуємо! Міжнародний День ПЕРУКАРЯ святкуємо!