Дошкільний навчальний

«Ви обрали наш садочок ?Давайте познайомимося!» або День відкритих дверей в ДНЗ №13 «Берізка»

Нещодавно в ДНЗ №13 «Берізка» відбувся День відкритих дверей   для майбутніх батьків наших вихованців з ліричною назвою «Ви обрали наш садочок?Давайте познайомимося!»

Музична зала зібрала близько сорока молодих мам і татусів, бабусь і дідусів, яким дуже цікаво було познайомитися і поспілкуватися з педагогами закладу, медичною сестрою, практичним психологом, а ще - відвідати  «Барвінкову світлицю» та світлицю «Золотих курчаток», де от-от мають  зростати і розвиватися їх маленькі синочки і донечки. З великою цікавістю  зустріли молоді батьки візитку ДНЗ, цікаву інформацію завідуючої  Примушко Наталії Миколаївни про роботу дошкільного навчального закладу, національні традиції виховання у ДНЗ, відеофільм «Садок і родина – сім’я єдина». Щиро і емоційно приймалися виступи вихованців хореографічної студії «Любисток» та гуртка англійської мови (керівник Камінська О.М.).  «Круглий стіл» професійно вела досвідчений вихователь вищої категорії  Гнітій Л.О. та молода садівниця Ященко Н.В. Інформаційно-консультативну бесіду «Від родини - до садочка» підготувала практичний психолог Хорешко Н.В., вихователь-методист Серга Т.В., ст..медсестра Редька Т.М..

Віриться, що майбутнім нашим батькам і їх маленьким синочкам і донечкам ДНЗ №13 «Берізка» зовсім скоро стане затишною «Колискою Дитинства , Колискою Любові».

Завідувач ДНЗ №13 Н.М.Примушко

День відкритих дверей в ДНЗ №13 «Берізка» День відкритих дверей в ДНЗ №13 «Берізка» День відкритих дверей в ДНЗ №13 «Берізка» День відкритих дверей в ДНЗ №13 «Берізка» День відкритих дверей в ДНЗ №13 «Берізка» День відкритих дверей в ДНЗ №13 «Берізка» День відкритих дверей в ДНЗ №13 «Берізка» День відкритих дверей в ДНЗ №13 «Берізка» День відкритих дверей в ДНЗ №13 «Берізка» День відкритих дверей в ДНЗ №13 «Берізка» День відкритих дверей в ДНЗ №13 «Берізка» День відкритих дверей в ДНЗ №13 «Берізка» День відкритих дверей в ДНЗ №13 «Берізка» День відкритих дверей в ДНЗ №13 «Берізка» День відкритих дверей в ДНЗ №13 «Берізка»