Дошкільний навчальний

У Ніжині нагородили учасників міського конкурсу “Світло Великодня”

20 квітня, у Ніжинській міській центральній бібліотеці відбулося нагородження переможців та учасників ніжинського міського конкурсу «Світло Великодня», організованого ГО «Центр новітніх ініціатив та комунікації».

18 талановитих маленьких ніжинців від 5 до 8 років спробували свої сили у двох номінаціях: проза та ілюстрація на Великодню тематику. Девіз конкурсу «Світлом Великодня зігріємо серця!» спонукав малечу розкрити важливу тему по-своєму особливо. Щиро вдячні вчителям, вихователям та батькам, які підтримують своїх дітей, розвивають і плекають в їхніх душах любов до українських традицій, символів та слова.

Організатори висловили вдячність шановним членам журі: Крапив’янському Станіславу Миколайовичу – начальнику управління освіти Ніжинської міської Ради, Грек Оксані – художниці, відомої в Україні та за її межами серією картин “Мамині казки”, Петренко Юлії – художниці, викладачці-методисту вищої категорії школи мистецтв при КВНЗ “НУКіМ ім. М. Заньковецької, Олені Єкименко – директору Ніжинської міської центральної бібліотеки.

Особлива подяка спонсорам та партнерам конкурсу: депутату Чернігівської обласної ради від ВО «Батьківщина» Сергію Охоньку, який подарував солодкі Великодні ласощі, що на замовлення приготувала майстриня-кондитер Тетяна Полуцька і привітав дітлахів з світлим Воскресінням Христовим, а також – журналу «Крилаті» та “Зернятко”, видавництву «Букрек» та «Смолоскип» за книжки, Національній Спілці письменників України та відділу у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Ніжинської міської ради за дипломи для переможців та учасників.

Вітаємо переможців та дипломантів:

– І місце Марія Молоденкова за казочку «Казочка про яєчко бабусі Ганни» 5 років (ДHЗ № 13)

– ІІ місце Анастасія Бабич за казочку «Як Михасик до Великодня готувався» 5 років (ДHЗ № 13)

– ІІІ місце: Олена Устименко за казочку «Курчатко Петрик казочку дарує» 5 (ДHЗ № 13), Ангеліна Ступак за казочку «Казка про вербові коики»5 років, ДHЗ № 13)

– І місце Варвара Щeрбак за казочку «Пригоди Великоднього яєчка» 6 років (ДHЗ № 13)

– ІІ місце Дарина Янович за казочку «Нова історія курочки Ряби – улюблена казка на новий лад» 6 років (ДHЗ № 13)

 

Ілюстрації:

– І місце Дарина Янович за ілюстрацію «Великодній кошик» 6 років (ДHЗ № 13)

– ІІ місце Щербак Варвара За ілюстрацію «Стежиною до церкви» 6 років (ДHЗ № 13)

 

Дипломанти:

– Колективна робота: Прокопець Еріка 5 років, Костюк Руслана 6 років, Тлефес Марія 6 років, Пархотько Ярослава 6 років (ДHЗ № 13).

 

З найсвілішими побажаннями,

Голова Громадської організації «Центр новітніх ініціатив та комунікації»                                      Винник Тетяна

У Ніжині нагородили учасників міського конкурсу “Світло Великодня” У Ніжині нагородили учасників міського конкурсу “Світло Великодня” У Ніжині нагородили учасників міського конкурсу “Світло Великодня” У Ніжині нагородили учасників міського конкурсу “Світло Великодня” У Ніжині нагородили учасників міського конкурсу “Світло Великодня” У Ніжині нагородили учасників міського конкурсу “Світло Великодня” У Ніжині нагородили учасників міського конкурсу “Світло Великодня” У Ніжині нагородили учасників міського конкурсу “Світло Великодня” У Ніжині нагородили учасників міського конкурсу “Світло Великодня” У Ніжині нагородили учасників міського конкурсу “Світло Великодня” У Ніжині нагородили учасників міського конкурсу “Світло Великодня”