Дошкільний навчальний

Великоднє «Дерево Єднання»

Великоднє «Дерево Єднання» - прекрасна, неповторна традиція , що віднедавна прижилася в рідному Ніжині, покликала на відкриття і дорослих і малечу. Дошкільники ДНЗ №13 «Берізка» готувалися старанно. Ось вони - диво-писанки у технології декупажу, виготовлені дякуючи відомій художниці – майстрині Оксані Грек і народній майстрині, мамі маленького Макарчика -Тетяні Переваловій. Ще вчора це була просто квітуча абрикоса, а сьогодні уквітчана писанками - перетворилася у «Дерево Єднання»!

Скільки радості, піднесення, відчували дошкільнята прикрашаючи це ДЕРЕВО. Як зраділи малюки, коли до них підійшла Тетяна Винник, відома письменниця, поетеса, друг дошкільнят нашого садочка! Користуючись нагодою, діти привітали Тетяну Анатоліївну з Днем народження і  подарували писанку з сонячними квітами.

Декілька днів нас відділяє від світлих Великодніх свят і ось такі події, як прикрашання «Дерева Єднання» у місті, то незабутньо.

Хай несуть ті писанки Радість, Світло, Любов, Мир і Злагоду кожній родині, кожній дитині!

З прийдешнім Великднем!!!

Завідувач ДНЗ №13 Н.М.Примушко

Великоднє «Дерево Єднання» Великоднє «Дерево Єднання» Великоднє «Дерево Єднання» Великоднє «Дерево Єднання» Великоднє «Дерево Єднання» Великоднє «Дерево Єднання» Великоднє «Дерево Єднання» Великоднє «Дерево Єднання» Великоднє «Дерево Єднання»