Дошкільний навчальний

Декада педагогічної творчості в ДНЗ №13 «Берізка» триває

Існує повір’я, що перевірене часом – «Якщо людина талановита, то вона талановита в усьому…» це надзвичайно пасує молодій виховательці Камінській Ользі Миколаївні. До першої  в своєму житті атестації  готується  вона. Свого часу закінчила Ольга Миколаївна НДУ ім. М.Гоголя факультет іноземних мов, але віддала перевагу роботі з найменшенькими і 5 років працює  в закладі.

Привітна, щира, ніжна, безмежно любляча дітей, батьків,  скрупульозна і надзвичайно відповідальна вихователька щодня працює на відкриття вихованцям безмежного світу цікавого і неповторного життя. Ольга Миколаївна успішно опанувала дошкільні методики, їй до серця творчі художні заняття з дітьми, а це робота з солоним тістом, покидьковим матеріалом, паєтками, створення диво-ляльок власноруч. А як красиво вміє вона малювати і  закохати в роботу дітей! До того ж Камінська О.М. вже третій рік поспіль є керівником гуртка «Говоримо англійською» для старших дошкільників і тут досягла чудових успіхів. Адже раннє навчання іноземної мови є одним із важливих напрямів удосконалення і розвитку системи освіти, який був визначений Загальноєвропейськими рекомендаціями з мовної освіти, Законом України «Про дошкільну освіту», а також Базовим компонентом дошкільної освіти в Україні.

Заняття «Як Бабуся Настуня до внучки в Англію збиралася» на яке були запрошені колеги, відбувалося повністю англійською мовою, нові іноземні  слова вводилися поступово, закріплювалися вже знайомі. Всі дидактичні ігри, вправи, рухавки, матеріали супроводжувалися перекладом і відеоматеріалами на моніторі телевізора, а діти жваво навперебій включалися в полеміку. Ми знову і знову переконалися - тільки тоді, коли дитина засвоїла лексику, добре знає переклад, українські слова легко заміняються англійськими. Цей метод  дуже корисний на початковому етапі навчання англійської мови успішно  використовує Ольга Миколаївна, поєднуючи цікаву колоритну діяльність. Тут і улюблена казка на гостину до Бабусі Настуні приходила, і звірята про себе  розповідали, і портрети для дорогої внучки в Англію виготовляли. Діти  працювали радісно, все дійство проходило в особливій атмосфері інноваційності, тепла і любові, бо поруч з ними була улюблена надзвичайно талановита і закохана в Країну Дошкілля вихователька Камінська Ольга Миколаївна.

Бажаємо їй успішно пройти першу педагогічну атестацію і надалі нести  тепло своєї душі, міцні знання своїм малим вихованцям.

Завідувач ДНЗ №13  Примушко Н.М.

Декада педагогічної творчос Декада педагогічної творчос Декада педагогічної творчос Декада педагогічної творчос Декада педагогічної творчос Декада педагогічної творчос Декада педагогічної творчос Декада педагогічної творчос Декада педагогічної творчос Декада педагогічної творчос