Дошкільний навчальний

За кілька кроків до атестації педагогів

«Вихователь мусить бути творцем,

а якщо  його праця лише ремесло,

то немає в світі тяжчого ремесла…»

Софія Русова

Творчість, а тим більше педагогічна, не виростає на порожньому місці, творчість – то преригатива професіоналів. В цьому кожного разу переконуюсь, коли  торкаюсь святого і справжнього, неповторно-цікавого, схожого на мистецтва - діяльності вихователя ДНЗ №13 «Берізка» Колесник Альони Володимирівни. Дев’ятий рік поспіль працює, але скоріше творить улюблену справу цей вихователь, постійно йдучи на випередження часу, з освоєнням і втіленням в практику своєї роботи національної Концепції виховання Софії Русової, новітніх освітніх технологій.

Не за горами важлива подія для всіх освітян міста - атестація педагогічних працівників. Цього року Альона Володимирівна в числі тих педагогів, що атестуються. Педагогічний доробок цього відповідального, принципового, творчого вихователя колоритний і багатогранний – поглиблена робота над технологією музейної педагогіки. Саме вона відкрила Декаду педагогічної творчості і запросила до своїх вихованців старшого дошкільного віку і улюбленої «Мовленнєвої світлиці». Закохана в історію козацької слави Гетьманського періоду, в творчість художника–земляка баталіста М.Самокиша, вихователь вправно  повела дітей стежинками музейної педагогіки, запросивши до міні-музею з розглядом і скрупульозною роботою над мовою кожного малюка за репродукціями його картин. Чудово організувала художньо-продуктивну діяльність, а це прикрашення козацьких сорочок , приготування улюблених вареників, де і пісня співалася, і справа робилася хвацько, як годиться! Скільки діти знають, скільки вміють! 

Радіє серце, що мають наші дошкільники, батьки, колеги в особі Колесник А.В. справжнього друга, досвідченого педагога, творця прекрасної країни - Колиски Дитинства, Колиски Любові.

Завідувач ДНЗ №13 Н.М.Примушко

За кілька кроків до атестації педагогів За кілька кроків до атестації педагогів За кілька кроків до атестації педагогів За кілька кроків до атестації педагогів За кілька кроків до атестації педагогів За кілька кроків до атестації педагогів За кілька кроків до атестації педагогів За кілька кроків до атестації педагогів За кілька кроків до атестації педагогів За кілька кроків до атестації педагогів За кілька кроків до атестації педагогів За кілька кроків до атестації педагогів За кілька кроків до атестації педагогів