Дошкільний навчальний

Моя Соборна Україна знов зустрічає новий день!

«Дитячий садок – це перша найгідніша

сходинка  для дитини, національна школа, в

якій пробуджується її національна і громадянська свідомість»

С. Русова

Сьогодні в дошкільному навчальному закладі №13 «Берізка», який працює за принципами національно-патріотичного виховання викладеними в Концепції національного виховання Софії Русової, тематичний день - День Соборності України.

Вітаємо щиро всіх з щирим, шанобливим святом всіх українців. Особливо і трепетно з почуттям гордості малюки слухали вихователів Камінську О.М., Ященко Н.В., музичних керівників Кардаш Д.С., Сливко С.А., коли ті розповідали про історію  цієї важливої події для України про те, як     український народ боровся за свою державність, як багато крові пролилося  борцями за Україну... І ось сьогодні ми маємо незалежну українську державу, буття якої благословив Господь, де кожен з нас на своєму місці  має працювати і робити все для зміцнення нашої української держави. Адже свого часу Україна була поділена на дві частини. Нині є одна соборна українська держава, і цим святкуванням соборності ми разом з дітьми хочемо підкреслити, що Україна не розділена, немає окремої Східної і Західної України. У нас єдина держава і ми - єдиний народ!

Діти з задоволенням, виразністю читали улюблені поезії Т.Шевченка, Л.Костенко, Л.Українки, співали пісні, танцювали, але з особливою насолодою малюки разом з вихователями на білому снігу спортивного майданчика вималювали жовто-блакитний Герб України і величезне серце Любові до рідної держави на радість малечі і величезної батьківської родини.

Тож вітаємо всіх зі святом! Обіймемося, потиснемо руки! Ми є сильна та горда нація! Ніхто і ніколи нас не зможе роз’єднати, або знищити!

Хай благословенною буде наша ненька Україна! Хай згинуть вороги, повернуться додому Герої-захисники наші!

З Днем Соборності України!

Завідувач ДНЗ №13  Н.М.Примушко

Моя Соборна Україна знов зустрічає новий день! Моя Соборна Україна знов зустрічає новий день! Моя Соборна Україна знов зустрічає новий день! Моя Соборна Україна знов зустрічає новий день! Моя Соборна Україна знов зустрічає новий день! Моя Соборна Україна знов зустрічає новий день! Моя Соборна Україна знов зустрічає новий день! Моя Соборна Україна знов зустрічає новий день!