Дошкільний навчальний

Один день із цікавого життя національного дитячого садка або  сердечно просимо Вас на гостину!

Сьогодні в дошкільному навчальному закладі №13 «Берізка» незвичайний день, хоча в садочку  дотримуються і дорослі, і малі карантинного режиму, у зв’язку  з наступом простудних захворювань та грипу по всій країні, але змістовна, цікава робота «кипить».

Ось тихесенько відчинимо двері і завітаємо до «Казкової світлиці»… Тут господарює вихователь Вергун І.А. і її вихованці. Малюки уважно  розглядають книжечку «Відлуння нашої хати», яка стала переможцем Всеукраїнського конкурсу у номінації «Світ дитинства» за 2016 рік та дитячі журнали «Крилаті»  відомої поетеси  і письменниці, нашої дорогої землячки, сучасниці, чиє ім’я не сходить з уст дітей і батьків - Тетяни Винник. Книжечку і журнали наші діти  тепер мають змогу читати не тільки в садку, а й вдома. І ми пишаємося цим і вітаємо Тетяну Анатоліївну, як і всі ніжинці!

А сьогодні на гостину до малюків завітав герой казкової повісті Талалайчик, а ще - казкові герої улюблених народних казок і такий бажаний ляльковий театр.  Не дивлячись на те, що свято Святого Миколая  не збере нас всіх  в святковій залі, але дошкільнята дуже чекають Тетяну Анатоліївну і її синочка Богдана до себе на гостину, щоб привітати їх з улюбленим святом, побажати міцного здоров’я,творчості і нових цікавих поезій та повістей. Своїми руками малюки  виготовили незвичайні подарунки для Тетяни Винник і Богданчика з нагоди  дня Святого Миколая – срібні дзвіночки. Хай лунають вони на Добро і Радість, та  долучаються до чудової колекції маленького синочка!

День Святого Миколая вже на порозі… Ви відчуваєте?

В нашому садочку є добра традиція не тільки від Миколая подарунків  чекати та листи писати з проханнями, а й самим робити маленькі краплинки  добра.

Ось відчинимо двері «Мовленнєвої світлиці»… Тут порядкує вихователь Колесник А.В., а малюки нас не помічають, бо надзвичайно старанно готують подарунок.

…Горить свічечка, вже лежать величезні розмальовані конверти і  численні подаруночки – малюнки воїнам АТО, що сьогодні далеко від рідного дому будуть зустрічати День Святого Миколая та Новий рік. Вже невперше діти під керівництвом вихователів виготовляють оці безцінні обереги – ялиночки, казкових звірят, яскраві чобітки, ляльки-мотанки, щоб стало воїнам  трішечки святковіше, бо всі ми в величезному боргу перед ними.

А ще малюки разом з батьками зібрали величезну кількість овочів, щоб  переробити їх потім на «Сухі борщі» та передати бійцям. Всі ці добрі справи   відбувалися при сприянні дієвої піклувальної ради дошкільного навчального закладу. Головне для всіх нас навчити дитину сьогодні відчути радість Добра у процесі його творення. Ось він такий справжній патріотизм нашої малечі – не тільки чекати, а й самим намагатися робити Добро в переддень величних свят.

Тихесенько переходимо до «Бабусиної світлиці», а там у дітей непроста проблемна ситуація, яку так вміло «підготувала» вихователь Куранда І.В.- «Щоб здоров’я добре мати - про здоров’я треба дбати». 

…Ось маленькі лікарі прийшли на допомогу малечі, але і в бабусі Настуні і чарівного Сніговичка  поради дуже дієві і корисні. На столі народні ліки – духмяний чай з липи, м’яти, малина, калини – все для того, щоб скоріше стала здоровою і усміхненою лялька Катя. А лимони, мандаринки, мед – допоможуть і ляльці, і малечі зміцнити організм, бо «Хто про здоров’я дбає -  той його і має».

Діти навперебій намагалися вирішити  проблему: «Як же не захворіти  сьогодні?». Вони обігрували  цікаві ігрові ситуації - вимірювали температуру тіла у ляльки, готували чай, вкладали в ліжечко, наспівували колискових, нагадували, як поводити себе якщо поруч хворий і т.д.

Так дякуючи грі і майстерності педагога, діти вчилися бути здоровими. 

Безперечно, цей день в дитячому садку насичений цікавими подіями, приємними відкриттями і хвилюваннями Добра, Любові, Віри і Надії, як у   дітей так і дорослих. Бо освячений життєвим кредо колективу однодумців ДНЗ і батьківської родини - «Жодного дня без творчості за ради Дитини»!

Один день із цікавого життя національного дитячого садка Один день із цікавого життя національного дитячого садка Один день із цікавого життя національного дитячого садка Один день із цікавого життя національного дитячого садка Один день із цікавого життя національного дитячого садка Один день із цікавого життя національного дитячого садка Один день із цікавого життя національного дитячого садка Один день із цікавого життя національного дитячого садка Один день із цікавого життя національного дитячого садка Один день із цікавого життя національного дитячого садка Один день із цікавого життя національного дитячого садка Один день із цікавого життя національного дитячого садка Один день із цікавого життя національного дитячого садка Один день із цікавого життя національного дитячого садка Один день із цікавого життя національного дитячого садка