Дошкільний навчальний

На гостину в світ Художнього салону Ніжина…

Головна мета роботи педагогічного колективу ДНЗ №13 «Берізка» , батьківської родини - виховання культурної, високорозвиненої творчої особистості, здатної сприймати , цінувати, втілювати в життя принцип Добра, Краси, Любові.

Сьогодні наші малюки на гостині в Художньому салоні краєзнавчого музею ім..І.Спаського. Вони відкривають для себе світ рідного міста по-новому, бо дізнаються багато цікавого і нового про народних майстрів, художників, музикантів, акторів, вишивальниць і т.д. Гостинно , цікаво, дохідливо провела екскурсію дошкільнятам науковий співробітник музею Дейнека К.С.

Музей – це інтерактивне предметне середовище, це особливий простір, який дає змогу дошкільнятам більш повне уявлення про навколишній світ, розвиває інтерес до атрибутів людської діяльності, а він у дітей невичерпний. Вихованці старшої  та середніх груп ДНЗ №13 "Берізка" (вихователі Камінська О.М. та Щербак Р.М.) відкрили сьогодні для дітей ім’я кандидата в народні майстри Т.М.Перевалової. У малюків після такого ознайомлення з технікою декупажу, над яким працює майстриня, виникло тисячі запитань. Все дітям хотілося взяти в руки, відчути кожну художню річ на дотик. На численні  питання майстриня радо відповідала і ділилася секретами декоративної техніки та декорування виробів. Відкриття нового імені нам особливо дороге, бо  Тетяна Михайлівна є мамою наших вихованців – Єви та маленького Макара.

Ще наші дошкільники  особливо ретельно розглядали виставку художніх робіт діток з особливими потребами - діток інвалідів, що живуть і виховуються в нашому місті. 

В слідуючій залі Художнього салону на малюків чекала вражаюча   фотовиставка відомого талановитого ніжинського журналіста І.Волосянкіна  про незабутні події на Майдані, про війну і героїв війни на Сході України. 

Відвідування музею збагатило дітей новими враженнями, які будуть сприяти формуванню їхнього світогляду, розвивати творче мислення, фантазію та мовлення, а також збагатило знання дітей про нові техніки, відкрило нові  імена, якими славен рідний Ніжин, нові  сторінки непростої історії України.

На гостину в світ Художнього салону Ніжина… На гостину в світ Художнього салону Ніжина… На гостину в світ Художнього салону Ніжина… На гостину в світ Художнього салону Ніжина… На гостину в світ Художнього салону Ніжина… На гостину в світ Художнього салону Ніжина… На гостину в світ Художнього салону Ніжина… На гостину в світ Художнього салону Ніжина… На гостину в світ Художнього салону Ніжина… На гостину в світ Художнього салону Ніжина…