Дошкільний навчальний

Доки є Герої - буде і держава! Буде Україна – синьо-жовтий стяг!

З нагоди Дня Збройних Сил України, маленькі дошкільнята, педагоги ДНЗ №13 «Берізка», вірні традиціям національно - патріотичного виховання  малих українців, відзначали його з давніми друзями – військовими  Ніжинського комісаріату на чолі з військовим комісаром майором Якущенком В.М.. Ще тепло і зворушливо приймали дітлахів рятувальники спеціального авіаційного загону ДСНС України на чолі з командиром, полковником, депутатом Ніжинської міської ради Коробкою І.М.
Це не просто свято. Це данина пам’яті тисячам воїнів, які загинули в битвах за незалежність та суверенітет України. Це день вшанування усіх військових, які у лавах Збройних Сил України служили та служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави.
Поважні воїни, святково вбрані з бойовими нагородами, зовсім молоді і сивочолі, щирими посмішками, оплесками  приймали юних козачат і козачок, дякуючи за патріотичні вірші і пісні про Україну,про Ніжин, про відважних воїнів. З трепетом виконували малюки разом з воїнами Духовний Гімн України «Боже, великий єдиний…», який нам – ніжинцям, особливо дорогий, бо пов'язаний з іменем славетного земляка - О.Я. Кониського.
Український народ – незламний, вірний своїм традиціям та звичаям. Отож бо, малята не з пустими руками завітали на гостину, а підготували всім воїнам символічні обереги - козацькі підкови з солоного тіста в жовто-блакитному обрамленні з квітучими червоними маками, як символ невмирущої слави рідної України. Військові в свою чергу щедро обдарували малят гостинцями за яскравий колоритний виступ і вітання.
Шановні наші воїни, добра Вам, Божої ласки, Божого благословення, родинного тепла та мирного неба над головою! Пам'ять про ваші подвиги назавжди збережуться у душах та серцях нащадків! 
Слава Україні! Героям Слава!

Доки є Герої - буде і держава! Буде Україна – синьо-жовтий стяг! Доки є Герої - буде і держава! Буде Україна – синьо-жовтий стяг! Доки є Герої - буде і держава! Буде Україна – синьо-жовтий стяг! Доки є Герої - буде і держава! Буде Україна – синьо-жовтий стяг! Доки є Герої - буде і держава! Буде Україна – синьо-жовтий стяг! Доки є Герої - буде і держава! Буде Україна – синьо-жовтий стяг! Доки є Герої - буде і держава! Буде Україна – синьо-жовтий стяг! Доки є Герої - буде і держава! Буде Україна – синьо-жовтий стяг! Доки є Герої - буде і держава! Буде Україна – синьо-жовтий стяг! Доки є Герої - буде і держава! Буде Україна – синьо-жовтий стяг!