Дошкільний навчальний

День улюблених рухливих ігор в садочку або  Різнокольорові ігри Осені

От і дочекалися діти настання неймовірно гарної пори року – золотокосої красуні Осені. Який настрій вона викликає? Напевно, що різний…

Це і збір хлібів, солодких соковитих фруктів, щедрої городини, це і   неймовірно красиві дерева, що одягли розкішні шати осінніх барв, це незабутні осінні настрої в творах мистецтва, це народні свята та звичаї  наших пращурів, улюблені ігри.

Сьогодні на гостині у діток ДНЗ №13 «Берізка» Осінь-господиня принесла цілий кошик не тільки врожаю садів та городів, а й цікаві улюблені дитячі ігри - свято «Різнокольорових барв Осені».

Діти залюбки включилися в розгадування загадок та прикмет Осені, в ігри грали з неменшим задоволенням. А що може бути корисніше, а ніж рухливі українські народні ігри разом з Осінню (інструкт.з ф-ри Самарська А.С.) і улюбленими казковими героями: Лисичкою-сестричкою, Ведмедиком-братиком, Їжачком-хитрячком, що так вправно допомагали  малятам заготовляти гриби і шишки, яблучка і морквички, дбаючи про   лісових звірят, які от-от будуть зустрічати Зимоньку.

Улюблені рухливі гри на свіжому повітрі - це запорука здоров’я  малечі, гарного настрою, піднесених емоцій. Саме за це гостинні малюки  щиро дякували красуні Осені і запрошували її на святкові осінні ранки до садочка.

День улюблених рухливих ігор в садочку День улюблених рухливих ігор в садочку День улюблених рухливих ігор в садочку День улюблених рухливих ігор в садочку День улюблених рухливих ігор в садочку День улюблених рухливих ігор в садочку День улюблених рухливих ігор в садочку