Дошкільний навчальний

«Люби природу - не як символ душі своєї, Люби природу не для себе – люби для неї …» або День Чорнобривчиків в ДНЗ №13 

У світі все взаємопов’язане...

Ми – частка великого світу, маємо жити у злагоді з довкіллям.   Учитися цього треба змалечку і протягом всього життя. Як чудово, коли  семінар-практикум під керівництвом досвідченого майстра, вихователя-методиста Парубець Н.Г., її зачароване спілкування з маленькими вихованцями,перетворюється на інтерактивну еколого-валеологічну казку з  захоплюючими запитаннями і завданнями, цікавою організацією трудової діяльності з квітами нашого дитинства, улюбленими квітами всіх українців – чорнобривчиками.

Вихователь організувала незабутнє спостереження-милування  чорнобривчиками у природньому довкіллі, обіграла з дітьми цілу систему  ігор і спостережень еколого-дослідницької тематики, як активного методу пізнання природи.

Особливо цікаво пройшов сеанс духовності з малюками і колегами-садівницями -  «Чорнобривців насіяла мати», з метою оволодіння педагогами технології гарденотерапії та творчого використання її для виховання гуманного ставлення до природи, зцілення її красою.

«Банк ідей та знахідок» про милування квітами осені – чорнобривчиками, доречно доповнили вихователі під час семінару-практикуму, вишуканою поезією, класичною музикою, пейзажами художників-краян В.Шишко, П.Паладіча, С.Кунавіна. Активність і обізнаність з проблеми еколого-валеологічного виховання дошкільників яскраво довели вихователі Грицан О.В., Куранда І.В., Костандова І.В.,Ященко Н.В, Вергун І.А., Гнітій Л.О.

Чомусь після такої натхненної цікавої роботи, яку так майстерно   зуміла подарувати Парубець Н.Г., пригадується сокральна думка Мудрої  Софії: “Любов до природи народжується коло дитячої колиски, лише на рідному ґрунті, серед рідного слова, пісні, здатна вирости екологічно свідома дитина".

Завідувач ДНЗ№13, Заслужений працівник освіти України 

Примушко Н.М,

«Люби природу - не як символ душі своєї, Люби природу не для себе – люби для неї …» або День Чорнобривчиків в ДНЗ №13 «Люби природу - не як символ душі своєї, Люби природу не для себе – люби для неї …» або День Чорнобривчиків в ДНЗ №13 «Люби природу - не як символ душі своєї, Люби природу не для себе – люби для неї …» або День Чорнобривчиків в ДНЗ №13 «Люби природу - не як символ душі своєї, Люби природу не для себе – люби для неї …» або День Чорнобривчиків в ДНЗ №13 «Люби природу - не як символ душі своєї, Люби природу не для себе – люби для неї …» або День Чорнобривчиків в ДНЗ №13 «Люби природу - не як символ душі своєї, Люби природу не для себе – люби для неї …» або День Чорнобривчиків в ДНЗ №13 «Люби природу - не як символ душі своєї, Люби природу не для себе – люби для неї …» або День Чорнобривчиків в ДНЗ №13 «Люби природу - не як символ душі своєї, Люби природу не для себе – люби для неї …» або День Чорнобривчиків в ДНЗ №13 «Люби природу - не як символ душі своєї, Люби природу не для себе – люби для неї …» або День Чорнобривчиків в ДНЗ №13