Дошкільний навчальний

Запалимо свічу добра або День Віри, Надії, Любові і матері їх Софії в ДНЗ

Запалимо свічу добра 

І попрохаємо в цей день Софію

Щоб поселила в домі цім Надію

І Віру, і Любов дала…

Виявляється, що і восени є жіночий день – це 30 вересня. Традиційно  цього дня в ДНЗ №13 «Берізка» вшановується пам'ять великої   просвітительки, засновниці першого дитячого садочка на Україні, дорогої землячки – Софії Русової.

Є в нашому садочку дівчатка, що носять імя Віри, Надії, Любові, але найбільше – маленьких Софійок і тому цього дня, як і колись, вшановували ми маленьких іменинниць. Ніжна свічечка добра яскраво освітила портрет  Софії Русової, а вихователі – садівниці  Колесник А.В. і Вергун І.А. задушевно повели розповідь про дитячі роки Софійки, її велику інтелегентну  родину, про село Олешню, що славиться сосновими лісами, золотими пісками, голубими озерами і талановитими, роботящими людьми.

Діти переглянули дорогі слайди про Олешню, послухали твір  М.Лисенка «Золоті ключі», який був подарований Софії в день її одруження з Олександром Русовим, прочитали поезії Лесі Українки, Тараса Шевченка, Ліни Костенко, заспівали пісень про рідний край, про Україну.

Цього дня на згадку про зворушливе свято маленькі іменинниці отримали дорогоцінний оберіг – ляльки-мотанки. Хай зігрівають і оберігають наших маленьких дівчаток ці ніжні обереги. А потім всім малятам дісталися смачні, соковиті, червонощокі дари осені – яблучка. Їх люб’язно до свята  подарувала депутат обласної ради Копиця Н.М., за що малята і дорослі  щиро вдячні.

Запалимо свічу добра або День Віри, Надії, Любові і матері їх Софії в ДНЗ Запалимо свічу добра або День Віри, Надії, Любові і матері їх Софії в ДНЗ Запалимо свічу добра або День Віри, Надії, Любові і матері їх Софії в ДНЗ Запалимо свічу добра або День Віри, Надії, Любові і матері їх Софії в ДНЗ Запалимо свічу добра або День Віри, Надії, Любові і матері їх Софії в ДНЗ Запалимо свічу добра або День Віри, Надії, Любові і матері їх Софії в ДНЗ Запалимо свічу добра або День Віри, Надії, Любові і матері їх Софії в ДНЗ Запалимо свічу добра або День Віри, Надії, Любові і матері їх Софії в ДНЗ