Дошкільний навчальний

Майстер-клас садівниць або від творчого педагога  до якісної сучасної дошкільної освіти

Сьогодні майстер-клас садівниць ДНЗ №13 присвячений найголовнішій пріоритетній діяльності дітей дошкільного віку – грі, зібрав всіх небайдужих. Вихователі  через  калейдоскоп педагогічних ідей презентували сюжетно-рольові ігри,їх оснащення, радилися, дискутували на непрості теми сучасної гри для дошкільнят різного віку.
Підвищення фахової майстерності та розвиток педагогічної творчості через майстер-клас допоможе підняти рівень компетентності дошкільників в освітній лінії «Гра дитини» і відповість для починаючих садівниць на  питання: як навчити малюків самоорганізації у грі, як забезпечити  практично-діяльнісний підхід до організації керівництва грою, як зацікавити батьків долучитися до проблеми гри дитини, як формувати життєво спроможну особистість через гру і т.ін.
Свою майстерність, свої практичні надбання яскраво показали і довели  вихователі Вергун І.А., Гнітій Л.О., Колесник А.В., Куранда І.В, Грицан О.В.,Стільник Ю.В, Костандова І.В, Максименко А.В., Суярко С.О.
Отже, такі форми  методичної роботи, як майстер-клас садівниць довели, що  проблеми гри і виховання дошкільників грою збагатили кожну виховательку безцінними знаннями заради становлення маленької особистості.

Майстер-клас садівниць Майстер-клас садівниць Майстер-клас садівниць Майстер-клас садівниць Майстер-клас садівниць