Дошкільний навчальний

Міжнародний День Миру в дитячому садку

Національно-патріотичне виховання малого українця – це нагальне питання дієвого патріотизму, яким живе ввесь педагогічний та батьківський колектив ДНЗ №13 «Берізка». Ось вони маленькі патріоти зібрались в музичній світлиці з нагоди вшанування Міжнародного дня Миру. І це традиційно, коли  педагоги забезпечують «зустріч» вихованців з реальним патріотизмом у формі конкретних дій. Сьогодні діти зустрічали героя АТО Бартоша Івана Михайловича, який пройшов горнило війни і сьогодні разом з маленьким синочком Марком, вони почесні гості.

Діти співали улюблених пісень, читали поезії про мир, про рідну землю, про Україну і тим демонстрували цінність і важливість спокійного життя сьогодні в рідному місті, і це завдячуючи щоденному героїзму відважних воїнів героїв АТО, які забезпечують нам чисте мирне небо. 

Почуття патріотизму – провідна цінність, що маємо ми сформувати з дитинства через  ось такі зустрічі, ось такі  зворушливі свята.

Міжнародний День Миру в дитячому садку Міжнародний День Миру в дитячому садку Міжнародний День Миру в дитячому садку Міжнародний День Миру в дитячому садку Міжнародний День Миру в дитячому садку Міжнародний День Миру в дитячому садку Міжнародний День Миру в дитячому садку