Дошкільний навчальний

Іменини рідного міста мого

Рідне місто моє…  Любов до Батьківщини бере початок з рідного міста, з колиски Дитинства.

15 вересня для всіх ніжинці пам’ятна дата – День визволення рідного Ніжина від німецько-фашистських загарбників, день, на який так чекали  і дорослі, і діти. У піснях і віршах оспіваний улюблений Ніжин постав в особливій красі, з якою так радо знайомилися малюки, мандруючи його стежинками. Найкращі квіти осені – улюблені айстри, чорнобривці поклали діти до підніжжя пам’ятного знаку загиблим ніжинцям у роки війни біля  НДУ ім.М.Гоголя, до пам’ятника Герою війни Якову Батюку та до танку Т-34, який височіє біля агроінституту.

З особливими почуттями дошкільнята  поклали квіти Героям Небесної сотні і саме тут вони зустріли всім відомого Героя війни, Почесного громадянина міста Ніжина, легендарного - Петра Крапив’янського.

Діти і дорослі подякували Петру Крапивянському за мир над рідним Ніжином, над Україною, подарували квіти і заспівали улюблену пісню, яка дуже сподобалася  Герою, - «Зродились ми великої години».

Щасливі дошкільнята поверталися додому, в садочок, всіх переповнювали почуття гордості  і любові за рідне місто.

Іменини рідного міста мого Іменини рідного міста мого Іменини рідного міста мого Іменини рідного міста мого Іменини рідного міста мого Іменини рідного міста мого