Дошкільний навчальний

Здрастуй,  Вересень! Срібний Вересень! 

Або День знань в ДНЗ №13 «Берізка»

«Дитинство – це ранок життя, а ранок має бути щасливим.» С.Русова 

У календарі українців чимало чудових свят, але сьогоднішнє – особливе. Адже 1 Вересня, День знань - це головне свято всіх маленьких і дорослих, бо всі ми родом з Дитинства …

Рідний Ніжин розквітнув цього дня усміхненими обличчями і вишиванками дітей і дорослих, бо з прадавніх часів 1 Вересня – це Всенародне свято. І попри всі негаразди, що сьогодні спіткали Україну,величезна родина  ДНЗ №13 «Берізка» відзначає початок нового навчального року. Ми не зневірилися, а сподіваємося на краще і щиро любимо Україну, рідний Ніжин,  живемо, працюємо, виховуємо дітей патріотами і мріємо про розвинену, сильну і незалежну державу.

Цього сонячного святкового дня слова вдячності отримали талановиті педагоги, які за підсумками  2015-2016 н.р. стали кращими, а це - Парубець Н.Г., Колесник А.В., Камінська О.М.,Хорешко Н.В., також була відзначена під бурхливі оплески велика дружня родина піклувальної ради ДНЗ.

За звичай  вихованці з особливим піднесенням виконували пісні, вірші про свій садочок, чудові світлиці та доводили казковому персонажу – Незнайку (вихователь Максименко А.В.), що в садочку їм живеться весело, щасливо, зростають малята розумними, кмітливими на радість всій родині.

Тож в добру путь, в цікаву і незвідану Країну Знань!

Завідувач ДНЗ №13  Н.М.Примушко , заслужений працівник освіти України.

Здрастуй,  Вересень! Срібний Вересень! Здрастуй,  Вересень! Срібний Вересень! Здрастуй,  Вересень! Срібний Вересень! Здрастуй,  Вересень! Срібний Вересень! Здрастуй,  Вересень! Срібний Вересень! Здрастуй,  Вересень! Срібний Вересень! Здрастуй,  Вересень! Срібний Вересень! Здрастуй,  Вересень! Срібний Вересень!