Дошкільний навчальний

Зі святом, рідна Україно! Ти в нас на всіх одна - єдина!

З такою лаконічною назвою пройшло родинно-масове дійство в ДНЗ №13 «Берізка» з нагоди Дня Державного Прапора, Дня Незалежності України з участю бійців АТО, військового комісара Якущенка В.М., військових капеланів о.Сергія Народного Героя України, о.Олега, депутатів Ніжинської міської ради Башинського В.М. та Гомоляко А.О, величезної родини дітей і батьків.

Урочистість, святковість, піднесеність надавало все - і веселкові барви вишиванок на дітях і дорослих, яскраво зі смаком прибраний майдан, прекрасний музичний супровід національних, патріотичних мелодій.

Виступи дітей щоразу сприймалися дорослими особливо трепетно, бо  несли з а собою яскравий позитив – любов до рідної України. Разом з бійцем АТО Баргаміном М.М. дошкільнята з гордістю і шанобою пронесли жовто-блакитні прапори і Герб рідної держави, а воїн, обпалений війною, прямував попереду дітей з бойовим знаменом 41-го батальйону.

Поезії змінювалися зворушливими піснями, вітаннями дорогих гостей з нагоди державних свят. Ось в небо піднялися жовто-блакитні кульки на знак  подяки воїнам АТО, неменшої урочистості набуло святкове дійство, коли  батьки, діти, воїни, депутати, прикрасили разом «Дереві бажань», розмістивши білих журавлів миру, ляльок-мотанок, жовто-блакитних стрічок. Здається ввесь майдан перетворився в яскраву вишиванку, коли діти   стали виконувати   святковий ювілейний флеш-моб «Перлина – Україна» під шквал оплесків всіх присутніх.

Під кінець святкового дійства, за яке дякувала батьківська родина, гості, на всіх малюків і дорослих чекав величезний святковий торт - сюрприз «Рушник» з державними символами, червоною калиною і традиційні пироги з яблуками. Торт підготував для гостини голова піклувальної ради ДНЗ Максименко М.С.

…Ще і ще раз переконуюсь, що всі вищі духовно-моральні утворення, до яких належить і почуття патріотизму, народжуються у дорослих і малечі саме в такі моменти.

Свята  всім в серці, в родині, в Україні!

Слава Україні! Героям Слава!

Завідувач ДНЗ №13   Н.М.Примушко, заслужений працівник освіти України 

Зі святом, рідна Україно! Ти в нас на всіх одна - єдина! Зі святом, рідна Україно! Ти в нас на всіх одна - єдина! Зі святом, рідна Україно! Ти в нас на всіх одна - єдина! Зі святом, рідна Україно! Ти в нас на всіх одна - єдина! Зі святом, рідна Україно! Ти в нас на всіх одна - єдина! Зі святом, рідна Україно! Ти в нас на всіх одна - єдина! Зі святом, рідна Україно! Ти в нас на всіх одна - єдина! Зі святом, рідна Україно! Ти в нас на всіх одна - єдина! Зі святом, рідна Україно! Ти в нас на всіх одна - єдина! Зі святом, рідна Україно! Ти в нас на всіх одна - єдина! Зі святом, рідна Україно! Ти в нас на всіх одна - єдина! Зі святом, рідна Україно! Ти в нас на всіх одна - єдина! Зі святом, рідна Україно! Ти в нас на всіх одна - єдина! Зі святом, рідна Україно! Ти в нас на всіх одна - єдина!