Дошкільний навчальний

«Літоленд» або Малі Олімпійські ігри

Важливе завдання ДНЗ – зміцнення і збереження фізичного і психічного здоров'я кожного вихованці. І як же не скористатися прекрасними природніми умовами, які так щедро дарує літечко і подіями Великого Спорту?

Сьогодні в ДНЗ № 13 «Берізка» спортивно-масове дійство «Літоленд» або Малі Олімпійські ігри для малят. Спортивний майданчик прибраний прапорцями і різнокольоровими кульками, звучать бадьорі, мажорні, бо саме в ці дні в далекій Бразилії – в Південній Америці проходять літні Олімпійські ігри і кращі спортсмени Світу і Батьківщини захищають честь рідної держави так далеко - на іншому континенті.

Ось маленькі спортсмени садка на честь проведення Олімпійських ігор в Бразилії, підняли прапор цієї гостинної держави разом з прапором України. І це знаменно! Ще мить і розпочнуться спортивні конкурси і змагання, а малечу це все неабияк захоплює. На гостині у малят лікар Айболит – вихователь Штахура Р.М, улюблений Незнайко – майбутній першокласник Петренко Рома. Ведучі свята – Вергун І.А та Хорешко Н.В прагнуть всіма силами налаштувати малят на святковий, емоційний настрій. Це вони разом з колегами-вихователями Камінською О.М, Колесник А.В, Грицан О.В, Гнітій Л.О, Максименко А.В, музичним керівником Ємець В.І, батьківською родиною, потурбувалися про веселі і креативні змагання. Малюки з задоволенням вітали одне одного, дарували девізи своїх незвичних, спортивних команд, а це: «Сонячні зайчики», «Барвінчата», «Золоті курчата», Смайлики», «Манюні сонечка», «Краплинки».

Змагалися маленькі спортсмени на швидкість та якість у естафетах, стрибкам з м’ячами, каталися на самокатах, переносили воду для ляльок, хлопчики підтягувалися на перекладені та турніках, футболісти грали в улюблену гру. А на останок - всі рушили на водні процедури до улюбленого басейну і, як виявилося, це змагання малюкам сподобалося найбільше! Всі маленькі спортсмени з величезної святкової цукерки отримали Олімпійські подарунки – маленькі футбольні м'ячики. Радість і емоції помножені на велику силу любові - просто були безмежні!

Ось і підійшло до закінчення прекрасне святкове дійство «Літоленд», яке не лише розважало і згуртувало малят, а й подарувало нові враження і знання про спорт, Олімпіаду, як важливу складову життя і дорослих, і маленьких.

…Є прадавнє переконання, що задоволена потреба в Любові дає кожнісінькій дитині сили і упевненості, допомагає робити самостійні кроки в житті, підтримує сприятливий стан емоційно-чуттєвої сфери, вчить любові, моральної поведінки, шани до рідної держави, до рідного народу. 

Це і є наше найважливіше покликання.

Хорешко Н.В Інструктор з фізкультури ДНЗ № 13 «Берізка»

«Літоленд» або Малі Олімпійські ігри «Літоленд» або Малі Олімпійські ігри «Літоленд» або Малі Олімпійські ігри «Літоленд» або Малі Олімпійські ігри «Літоленд» або Малі Олімпійські ігри «Літоленд» або Малі Олімпійські ігри «Літоленд» або Малі Олімпійські ігри «Літоленд» або Малі Олімпійські ігри «Літоленд» або Малі Олімпійські ігри «Літоленд» або Малі Олімпійські ігри «Літоленд» або Малі Олімпійські ігри