Дошкільний навчальний

Мир наш в надійних руках

Цього липневого ранку, напоєного сонцем і цвітінням трав, пролунав дзвінок - це телефонував наш давній друг, воїн АТО 41-го батальйону  Якушко Ю.М. Голос його, на диво, був зовсім поруч. На радість всім нам, а особливо дошкільникам, Юрій Миколайович приїхав у короткочасну відпустку з гарячого Сходу.

Усміхнений, загорівший, він радо вітав малечу і пригадував, як відбулося наше знайомство в передріздвяний Свят – вечір, як приніс він разом з маленькою донечкою Даринкою величезний плакат з різнокольоровими долоньками і повідав зворушливу історію про велику силу  любові і турботи про воїнів малюків дошкільного навчального закладу №13 «Берізка», що на протязі більше двох років передають малюнки і провізію  нашим землякам. Так почалася наша дружба. А сьогодні - її прекрасне і таке зворушливе продовження…

Малята обступили бійця, а він притис до грудей квіти літа, подаровані дітьми, і по-дорослому, потис хлопчикам руку, як знак найбільшої  військової поваги. «Я обіцяю в жовтні, на Покрову до вас завітати, бо вже остаточно  повернуся в рідний Ніжин», - промовив Юрій Миколайович і  попрямував до воріт.

Попереду ще зустріч з родиною і радість його короткочасної відпустки. А я себе  знову ловлю на думці: «Доки є Герої – буде і держава! Буде Україна – синьо-жовтий  стяг!»

Завідувач ДНЗ №13 Н.М.Примушко , заслужений працівник освіти України

Мир наш в надійних руках Мир наш в надійних руках Мир наш в надійних руках Мир наш в надійних руках