Дошкільний навчальний

Дух наш славний завжди буде! Слава Україні! Або День Конституції України  в ДНЗ

Я — українець. Є у мене право

На рідну мову та свою державу,

На гордий прапор золотисто-синій,

На щастя жити у такій країні.

Дошкільний навчальний заклад №13 «Берізка» з пріоритетним напрямком роботи  національно – патріотичне та духовне виховання малого українця на засадах Концепції Софії Русової, з нагоди відзначення великого Державного свята Дня Конституції України зібрав дружню родину святково прибраних дошкільнят. Все навколо квітнуло барвистими вишиванками і колоритними віночками.

В рамках  виконання  міні-проекту «Люби і знай свій рідний край» дітлахи мали можливість закріпити та уточнити  знання  про їх права та обов’язки. А проходило це все через захоплюючу улюблену гру – вікторину «Україна рідний край, ти Закони, друже знай».

Молоді і досвідчені вихователі, а це: Куранда І.В., Костандова І.В., Парубець Н.Г. захоплююче продумували хід гри, а діти навперебій відповідали, що головними символами нашої держави є - Державний Гімн України, Державний Прапор, Державний Герб, з цікавістю малюки розглянули саму Конституцію, яка гарантує дітям щасливе дитинство, право на виховання та освіту, на мирне небо, за яке сьогодні борються  мужні бійці АТО. По закінченні вікторини діти виконали Державний Гімн та Гімн українських націоналістів, який віднедавна став їх улюбленим.

Ще діти пригадали, прислів’я, приказки, що «Без верби і калини – нема України».

Вже під кінець юні художники взялися за пензлики і намалювали чудові літні малюнки, на яких яскраво, по-святковому, забуяли квіти рідної землі, виблискувало сонечко і тихо плили хмаринки. На знак поваги і шани до Державного свята, Дня Конституції України, маленькі дитячі долоньки створили незабутні пейзажі з метеликами, улюбленими краєвидами Києва і рідного Ніжина.

Під кінець талановиті дошкільнята всім присутнім подарували «Флеш –моб» «Це моя Україна!». Зворушено і велично пройшло це святкове дійство залишивши масу спогадів і вражень.

Дивлячись на малят, на їх щирість і безпосередність пригадались ці рядочки:

Тут були ми, вічно будем!

Тут ми є і нині!

Дух наш славний завжди буде!

Слава Україні!

Вихователь-методист ДНЗ №13 Т.В.Серга

Конституції України в ДНЗ Конституції України в ДНЗ Конституції України в ДНЗ Конституції України в ДНЗ Конституції України в ДНЗ Конституції України в ДНЗ Конституції України в ДНЗ