Дошкільний навчальний

День захисту дітей або Веселкова пора  сонячного літечка

День захисту дітей – то веселкове сонячне літо, наповнене радістю, цікавими іграми, зустрічами з казковими героями, справжніми друзями, це турбота про здоров’я і добробут малечі, якою опікується держава, це справжнє і так потрібне оздоровлення майбутнього української нації. 

Цього дня на святково прибраному майданчику зібралися дошкільнята ДНЗ №13 «Берізка» з батьками і небайдужими гостями, а це депутати  Ніжинської міської ради Башинський В.М. та Шалай О.В., які вже  традиційно відвідують наш заклад, щоб літо зустріти та День захисту дітей урочисто  відсвяткувати, бо кажуть в народі: «Як справу розпочнеш з гарними людьми – то і успіх не забариться!» З вітальним словом та подарунками звернулися до дітей наші депутати, а від батьківської родини тепло і щиро вітав всіх малят і дорослих Леонтьєв В.І., багатодітний батько, справжній друг нашої великої   родини.

Особливо радісно діти зустрічали Літечко з кошиком квітів і ягід (вихователь Суярко С.О.), Сонячний дощик (маленька Еріка), чарівного фокусника (вихователь Костандова І.В.), Золоте Сонечко (маленька Руся), царицю Моря (вихователь Куранда І.В.), веселий Клоун (вихователь Стільник Ю.В.).

Линула дзвінкоголоса музика, спів улюблених пісень про родину, про садок, про Україну, майдан заповнювали цікаві ігри і забави, виступи юних футболістів, розваги з водою, квітами, мильними бульками – все це надало святу особливого веселкового настрою, ніжних барв  довгоочікуваного літечка.

І за традицією всю гостину малечі і дорослих  запросили  до родинного столу на неповторно смачні гарячі вареники з картоплею і запашним узваром.

Так мріється, щоб літо для кожного малюка було барвисте, радісне, оздоровлююче, пізнавальне і в садочку, і вдома.

Завідувач ДНЗ №13 Н.М.Примушко, заслужений працівник освіти  України

День захисту дітей в ДНЗ №13 «Берізка» або Веселкова пора  сонячного літечка День захисту дітей в ДНЗ №13 «Берізка» або Веселкова пора  сонячного літечка День захисту дітей в ДНЗ №13 «Берізка» або Веселкова пора  сонячного літечка День захисту дітей в ДНЗ №13 «Берізка» або Веселкова пора  сонячного літечка День захисту дітей в ДНЗ №13 «Берізка» або Веселкова пора  сонячного літечка День захисту дітей в ДНЗ №13 «Берізка» або Веселкова пора  сонячного літечка День захисту дітей в ДНЗ №13 «Берізка» або Веселкова пора  сонячного літечка День захисту дітей в ДНЗ №13 «Берізка» або Веселкова пора  сонячного літечка День захисту дітей в ДНЗ №13 «Берізка» або Веселкова пора  сонячного літечка День захисту дітей в ДНЗ №13 «Берізка» або Веселкова пора  сонячного літечка