Дошкільний навчальний

Храм душі починається з першої цеглинки або День відкритих дверей в ДНЗ №13

«Дитинство – це ранок життя і він має бути  щасливим»
Софія Русова… 
Цього дня чекали і готувалися особливо ретельно всі в колективі ДНЗ №13 «Берізка», бо подія важлива – «День відкритих дверей» для батьків, які вирішили довірити цьому закладу найдорожче – своїх синочків і донечок. Прибрана святкова зала в Палаці Дитинства і Любові гостинно зустріла нове поповнення батьківської родини.
На всі питання з приводу адаптації дитини в нових умовах, харчування, навчання і виховання дошкільнят, цікаво і зворушливо з використанням  інноваційних технологій повідала завідувач ДНЗ, заслужений працівник освіти  і науки України Н.М.Примушко. Надали консультації батькам з моделюванням ситуацій - старша медична сестра Редька Т.М., вихователь-методист Серга Т.В., досвідчені садівниці - вихователь вищої категорії Гнітій Л.О., вихователь-методист – Парубець Н.Г., молодий вихователь Максименко А.В., а батьки ділилися своїм досвідом виховання малечі в родині. 
Всіх зачарував музичний подарунок - виступ вихованців хореографічної студії «Любисток» та театр пісні «Срібний гомін» (керівники Московська О.М., Нагорна І.В.). Мріяли батьки, дивлячись на маленьких акторів, що і їх крихітки зовсім скоро будуть такими ж вправними і талановитими, бо все починається з дитинства, яке освячене великою любов’ю і турботою. «А в цьому садку інакше працювати не вміють», - так говорили зворушені увагою гості. Свої омріяні, сокровенні побажання, молоді батьки помістили на колоритному, прикрашеному стрічками і журавликами «Дереві бажань».
Хай легкою буде стежинка до садочка, хай зростуть щасливими, здоровими і талановитими  маленькі ніжинці - наші діти!
За дорученням нового поповнення батьківської родини, колишня
випускниця дошкільного закладу №13 «Берізка» 

Свєтлова О.В.

Храм душі починається з першої цеглинки Храм душі починається з першої цеглинки Храм душі починається з першої цеглинки Храм душі починається з першої цеглинки Храм душі починається з першої цеглинки Храм душі починається з першої цеглинки Храм душі починається з першої цеглинки Храм душі починається з першої цеглинки Храм душі починається з першої цеглинки Храм душі починається з першої цеглинки