Дошкільний навчальний

Весняна толока в дитячому садочку

Весняна толока з прадавніх часів оновлювала землю, а спільна робота дітей з батьківською родиною – подвоювала ту радість. Місто рідне щодня  стає все чистішим і привабливішим, то як до цієї справи не додати зусиль?
Наш дошкільний навчальний заклад №13 «Берізка» при дієвій участі піклувальної ради (голова піклувальної ради Максименко М.С.), цієї весни висадили 59 дерев і 160 кущів! Ростуть тепер стрункі молоденькі берізки поруч з розлогими поважними березами, молоденькі липки і клени з старими липами і каштанами, а до них в сусіди приєднались юні сосни і піхта, кущі калини і бузку.
Все це щоденно поливаємо, доглядаємо, піклуємось разом з дітками про зелений рай  нашого садочка, бо залучення дітей до активної екологічної діяльності, виховання дбайливого ставлення до природи, розвиток у дітей потреби в спілкуванні з нею, розуміння її цілющого впливу сьогодні, завтра дадуть свої результати – зростуть справжні господарі рідної землі української.
Вихователь-методист ДНЗ №13  Серга Т.В. «Відмінник освіти України»
Весняна толока в дитячому садочку Весняна толока в дитячому садочку Весняна толока в дитячому садочку Весняна толока в дитячому садочку Весняна толока в дитячому садочку