Дошкільний навчальний

Напишу писанку, напишу!

Або майстер – клас з майстринею з писанкарства.

Якщо ви ніколи не дарували батькам і друзям власноруч розписану писанку, цієї весни обов’язково зробіть це! Ваші близькі надзвичайно зрадіють, бо власноруч написані писанки – то найліпше Великоднє вітання.

Сьогодні на гостині в дошкільному навчальному закладі №13 «Берізка» майстер-клас з майстринею з писанкарства Альоною Паскевич, а завітала вона при сприянні відомої молодої письменниці і поетеси, голови громадської організації «Центр новітніх ініціатив та комунікацій», друга дошкільного закладу Тетяни Винник. Майстриня принесла з собою цілу корзинку підготованих форм - писанок для малечі, бо в цих молодих жінок є хороша сокровенна мрія - до Великодня прикрасити місто наше Деревом Добра, на якому будуть писанки і крашанки, виготовлені руками маленьких і дорослих ніжинців. Ми вирішили долучитися до цієї справи.

Щоб писанки змалювати, і про це знають наші діти, треба писати їх з гарним настроєм, з посмішкою, ні на кого не гніватись. Беручись до праці, як до свята, і діти, і дорослі одягли улюблені вишиванки, віночки і зосередились на добрих думках… Линули записи веснянок. А вправні пензлики виводили квіти , листочки, колоски, травичку, сонечко, веселку на радість нашій гості і всім нам. Будуть і наші писанки прикрашати Дерево Добра у Ніжині.

Так, за звичаєм наші пращури під час Великого посту починали готувати найдорожчі Великодні подарунки - писанки та крашанки, щоб оздобити ними рідну вітальню на Великдень і поділитися з ближніми найбільшою в світі радістю: « Христос Воскрес! Славімо його!»

Завідувач ДНЗ №13 Н.М.Примушко

заслужений працівник освіти України

клас з майстринею з писанкарства клас з майстринею з писанкарства клас з майстринею з писанкарства клас з майстринею з писанкарства клас з майстринею з писанкарства клас з майстринею з писанкарства клас з майстринею з писанкарства клас з майстринею з писанкарства